![](https://kodep.gr/wp-content/uploads/2020/01/82021581_1234072396799258_2912408209496997888_o.jpg)
Ο Πρόεδρος της ΚΟ.Δ.Ε.Π. Ιωάννης Βοϊδονικόλας έκοψε σήμερα την Πρωτοχρονιάτικη πίτα για τους εργαζομένους του φορέα, παρουσία του Διοικητικού Συμβουλίου.
Ευχήθηκε υγεία, ευτυχία και δημιουργικότητα σε όλες/όλους. Τόνισε ότι η νέα χρονιά φέρνει μαζί της καινούργιους στόχους που η εκλπήρωση τους χρειάζεται φιλεργατικότητα και μεράκι,
γιατί η αλληλεγγύη και ο ανθρωπισμός δεν είναι επάγγελμα, αλλά στάση ζωής.