![](https://kodep.gr/wp-content/uploads/2020/09/education-1545578_1280.png)
Στο πλαίσιο του έργου «Δίκτυο Πρόληψης και Άμεσης Κοινωνικής Παρέμβασης στο Δήμο Πειραιά – Social Innovation Piraeus» ανακοινώνεται ότι παρελήφθησαν σήμερα από την ΚΟ.Δ.Ε.Π. σχολικά είδη.
Δείτε την ανακοίνωση εδώ.
Στο πλαίσιο του έργου «Δίκτυο Πρόληψης και Άμεσης Κοινωνικής Παρέμβασης στο Δήμο Πειραιά – Social Innovation Piraeus» ανακοινώνεται ότι παρελήφθησαν σήμερα από την ΚΟ.Δ.Ε.Π. σχολικά είδη.
Δείτε την ανακοίνωση εδώ.